Неділя
18.08.2019
19:29
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Стрийська загальноосвітня школа І ступеня № 11
Головна Реєстрація Вхід
Каталог файлів »
Меню сайту

Соціальні мережі

Категорії розділу
Мої файли [27]
Методичні матеріали [0]
методичні матеріали педагогів школи
Державні закупівлі 2014р. [0]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 28

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Файли » Мої файли

Щорічний звіт директора школи за 2015-2016 н.р.
[ Викачати з сервера (10.9 Kb) ] 28.10.2016, 10:16

Щорічний звіт

директора  Стрийської ЗШ І ст. № 11

за 2015-2016 н. р.

 

Управлінська діяльність адміністрації, класних керівників 1-4 класів, вчителів-спеціалістів, психолога та логопеда школи була спрямована на учнівський колектив таким чином, щоб забезпечити належну якість і рівень вихованості учнів. І це дало певні результати. Всього у школі навчається 327 учнів, навчання яких забезпечує 48 працівників школи, 30 з яких педагогічні працівники

Всього в школі  39 відмінників.  Порівняно з минулим роком кількість відмінників зменшилась на 6 учнів.  Всі учні переведені до наступних класів.

СЗШ І ст. № 11 працює згідно з планом роботи школи, Програми початкової школи, Державних стандартів загальної початкової освіти, Державних стандартів початкової освіти для дітей з особливими освітніми потребами.  Колектив працює над навчально-методичною проблемою "Впровадження педагогічної концепції В. Сухомлинського"дитиноцентризму", як засіб вдосконалення навчально-виховного процесу в  початковій школі"

 Не менше одного разу на рік проводяться підсумкові контрольні роботи з математики та української мови, перевіряється рівень вироблення навички читання. У 4 класі проводиться Державна підсумкова атестація з української мови, літературного читання, математики згідно чинних нормативно-правових актів. У минулому навчальному році в школі працювали 14 класних керівників, 5 вихователів ГПД, вчитель-логопед,  практичний психолог, вчитель християнської етики, вчитель музики, хореографії, англійської мови В усіх класах, музику і хореографію викладають спеціалісти. Працюють 2 класи для розумово-відсталих дітей. Школа є опорною в місті по запровадженню інклюзивного та інтегрованого  навчання. З минулого навчального року учні 1-х класів і 2- х класів  розпочали навчання за новими Держстандартами освіти та новою навчальною програмою. З 1 класу введено вивчення іноземної мови та курсу природознавство. Значно зросли вимоги програми щодо вивчення математики, навчання грамоти. У минулому навчальному році проведено ряд відкритих заходів. У школі проводяться різноманітні конкурси, педагогічні ярмарки, відкриті уроки та виховні заходи.

Активно  працювали методичні об’єднання вчителів та вихователів., регулярно проводились засідання, на яких обговорювалися питання методики, зміни в критеріях і нормах оцінювання знань, умінь і навичок учнів,  обговорення  нових Державних стандартів початкової освіти, новинки педагогічної преси.

Під час атестації чотирьом    педагогам  підтверджено  кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії ”, одному присвоєно  кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії", одному присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст І категорії", двом присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст ІІ категорії"

Успішно брали участь учні школи у загальноміських заходах, конкурсах, оглядах, творчих звітах і т.д. Зокрема, учні приймали активну участь у  математичному конкурсі „Кенгуру” (всього у двох турах прийняло участь 82 учнів), природничому конкурсі "Колосок", всього прийняло участь  120 учні), конкурсі знавців укр. мови ім. П. Яцика.

 На базі школи працюють ЦТДЮ, хорова школа „Щедрик”,  З 2012 року працює  новий  гурток "Школа-студія "Малючок"",  по підготовці дітей до навчання в школі, який активно працював протягом 2015-2016 н. р. У цьому навчальному році набір у "Малючок" значно зріс, що свідчить про правильність вибору стратегії діяльності школи щодо забезпечення освітніх потреб дітей дошкільного та шкільного віку. Також у школі минулого року розпочала роботу секція греко-римської боротьби. Учні школи неодноразово займали призові місця у профільних фестивалях та конкурсах. Особлива увага приділяється дітям з особливими освітніми потребами, дітям з малозабезпечених сімей та інших пільгових категорій. Школа визначена опорною в окрузі по впровадженню інклюзивного навчання. Директор школи цього року виступав в якості експерта на ІІ педагогічній (не) конференції Ed Camp Ukraine з приводу  досвіду роботи з особливими дітьми у м. Харкові.  У школі створено умови для інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в навчально-виховний процес.

Також у минулому році школа долучилася до Міжнародного проекту "Міксіке", на платформі якого учні мають змогу вправлятися в усному математичному рахунку, приймати участь у різних конкурсах, інтерактивних вправах, вікторинах. В наступному році школа долучається до україно-естонського проекту “Global Education In Basic Schools. Учні та педагоги школи є частими учасниками різноманітних сюжетів місцевої ТРК "Лан". В минулому році розпочав роботу веб-сайт школи.

Незважаючи на недостатність фінансування установи з міського бюджету, за звітний період облаштовано дитячі туалетні кімнати, за кошти працівників школи здійснено капітальну реконструкцію службового туалету. З 2014-2015н. р. облаштовано найсучасніший і найкращий у місті комп’ютерний клас.    Зокрема, з допомогою батьківської громадськості здійснено капітальні ремонти  окремих класних  приміщення  кабінет, замінено підлогу у кабінеті 3-А класу. Виконано капітальний ремонт аварійних віконних прорізів (21 вікно). Замінено   внутрішню водостічну  трубу  із встановленням ревізійного вікна. Облаштовано  відкоси у приміщеннях, де проведено заміну вікон. Відремонтовано  внутрішню локальну комп’ютерну мережу із заміною Wi-Fi роутера  та свіча.  Здійснено капітальний ремонт харчоблоку школи. По мірі можливості здійснюється заміна побитих шиб, виконуються зварювальні роботи по ремонту парт. Всього із різних джерел освоєно 131,2 тис. грн. Директором школи був підготований та поданий проект по заміні вікон на конкурс мікропроектів, оголошений Львівською обл. радою. Нажаль, з невідомих причин проект був відхилений Як до речі і всі проекти зі Стрия. У 2016-2017 н. р. продовжується  робота зі зміцнення матеріально-технічної бази школи.  Заплановано розпочати капітальний ремонт коридорів. Нагальна потреба виникає у ремонті паркетного покриття окремих приміщень школи, заміна електропроводки в окремих кабінетах, подальший ремонт системи опалення, хотілося б замінити двері в актовому залі.  Кінцевою метою роботи  школи є створення оптимального освітнього та виховного середовища для здобуття дітьми початкової загальної освіти, задоволення на максимальному рівні освітніх потреб громади мікрорайону міста Стрия.

 

Директор школи:                       С. Запісов

Категорія: Мої файли | Додав: shkola11 | Теги: звіт директора
Переглядів: 181 | Завантажень: 7 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Друзі сайту